Állás lehetőség: elektromos karbantartó (termelőgépek)

Győri mezőgazdasági és élelmiszeripari gépberuházások specialistája, akinek a neve a szakmában jól cseng, kelet-magyarországi lakóhellyel ELEKTROMOS KARBANTARTÓT keres.
Munkavégzés helye: (Kelet -)Magyarország.

Az ideális jelölt villanyszerelésben jártas, szívesen old meg újszerű feladatokat és képes kisebb szerelői csapattal együtt dolgozni.

Fő feladat:

  • gépek, gépsorok elektromos beüzemelése
  • PLC programozások támogatása
  • hibaelhárítás, karbantartás

A munkakör betöltésének feltételei:

Követelmény:

  • erősáramú villanyszerelői végzettség
  • jó elektromos rajz olvasási készség
  • PLC, vezérléstechnikai ismeretek
  • B kat. jogosítvány, gépkocsivezetési tapasztalat
  • alapszintű angol nyelvismeret

Juttatás:

  • átlagon felüli alapbér + cafeteria + szerviz autó + mobil telefon
  • teljesítménytől függő kiegészítő bér
  • profi, nemzetközi csapatba tartozás, egyéni fejlődési lehetőség

Jelentkezni (lehetőség szerint fényképes) önéletrajzzal 2020 november 30-ig lehet.

e-mail cím: ; további infó: (+36) 30/ 4245-271

A jelentkezők személyes adatait 6 hónapig őrizzük, bizalmasan kezeljük, harmadik személynek nem adjuk tovább.