Álláslehetőség: vezető szerelő (magfeldolgozó technológia)

Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépberuházások specialistájaként VEZETŐ SZERELŐ munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: (Dél-)Magyarország.

Az ideális jelölt szereti az utazással járó szerelési munkát, szívesen old meg újszerű feladatokat és képes kisebb szerelői csapattal együtt dolgozni, az iránytói szerepet betölteni.

Fő feladata:

  • a gépészeti szerelés, szerviz
  • a helyszíni szereléshez szükséges erőforrásokat biztosítja
    • az alvállalkozók munkáját koordinálja
    • a szerelési anyagról gondoskodik
  • a dokumentációt kezeli
    • a rábízott építési naplót vezeti
    • begyűjti a beérkező dokumentumokat

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Követelmény:
    • gépész/mezőgépész végzettség
    • műszaki rajz olvasás
    • B kat jogosítvány, gépkocsivezetési tapasztalat
    • targonca vezetői és emelőgép kezelői képesítés
    • a szervizes vagy kivitelezési/ beruházás bonyolítói tapasztalat előny
  • Képességek:
    • gyakorlatias szemlélet, műszaki ismereteit magas szinten képes alkalmazni
    • önálló, felelősség tudatos munkavégzés
    • irányítói képesség
    • utazási hajlandóság, akár a több napos távollét vállalása, terhelhetőség
    • pontosság a határidők betartásában, a dokumentum kezelésben

Juttatás:

  • átlagon felüli alapbér + cafeteria + szerviz autó + mobil telefon
  • teljesítménytől függő kiegészítő bér
  • profi, nemzetközi csapatba tartozás, egyéni fejlődési lehetőség

Jelentkezni (lehetőség szerint fényképes) önéletrajzzal 2019. május 15-ig lehet.

E-mail cím: ; további infó: (+36) 30/ 4245-271

A jelentkezők személyes adatait 6 hónapig őrizzük, bizalmasan kezeljük, harmadik személynek nem adjuk tovább. Az adatkezelésről bővebben ITT tájékozódhat.