A szakértő zsűri döntése alapján is a Cimbria SEA.IQ Plus optikai osztályozógép a magfeldolgozás csúcsa. 2025 január 22-25. között meggyőződhet róla az AgromashEXPO kiállításon, G pavilon 34 standon!
A Cimbria csoporthoz tartozó SEA gépgyár legújabb optikai osztályozógépe egy lépéssel előbbre jár.
Alkalmas a gép arra, hogy az azonos színű, de eltérő anyagú szennyezőket is eltávolítsa. Optikai rendszere bővíthető és kombinálható. Választható felszereltség az UV fényt érzékelő kamera, amely kiválóan alkalmas a gombák által megtámadott magok, így az Aflatoxin fertőzött kukorica felimerésére. Egy gépen belül lehet a NIR vagy IngaAs kamerákat az UV fénnyel kombinálni.
A szoftver 16 millió színt lát, beleértve az infravöröset. Másodpercenként 25 ezerszer fényképezi le az áramló magokat és értékeli ki a fotón látottakat. Minden egyes pixelt akár 16 féle, előre beállított hibára vizsgál át A teljesítmény 30 T/h-ig fokozható.
A mesterséges intelligencia (AI) segítségével a gép öntanuló módon, az első beállítást követően a feldolgozandó magokhoz fejleszti az osztályozást.
A színes érintőképernyőn magyar nyelvű a grafikus kezelőfelület. Könnyen személyre szabhatóak az elmentett receptek. A gép helyszíni telepítését, a gépkezelők oktatását és a szervízt a CHH Műszaki KFT biztosítja.
Aki kíváncsi, Győrben az anyagvizsgáló laborban tesztelheti a CIMBRIA SEA.IQ PLUS színosztályozót! Időpont egyeztetés után várjuk szeretettel!
További információ:
CHH Műszaki KFT.
tf: +36 30/9475-440, e-mail: info@chh.hu, www.chh.hu